7. 2. 2024

Adaptační program pro předškoláky ŠKOLIČKA NANEČISTO

Vážení zákonní zástupci, od 26.2.2024 začíná v naší škole jako každý rok adaptační program pro předškoláky z mateřských škol a žáky naší školy. Adaptační program Školička nanečisto je veden učitelkou 1. ročníku ZŠ a vychovatelkou školní družiny, kdy obě tyto pedagožky (POPŘ. DALŠÍ PEDAGOG) v určený den a čas realizují s předškoláky MŠ a žáky ZŠ společné aktivity ve ŠKOLE, zejména ve výuce 1.ročníku dle rozvrhu hodin(např. VV, PČ, práce s tvary aj.) a práci ve školní družině.

22. 9. 2023

Vyhlášení ředitelského volna na 29.9.2023

Ředitelka Základní školy Hrubčice, příspěvková organizace vyhlašuje z organizačních důvodů ŘEDITELSKÉ VOLNO na den 29.9.2023. V Hrubčicích dne 20.9.2023 Mgr. Radmila Smolková, ředitelka školy

Proč právě naše škola?

Protože uplatňujeme principy, které připraví vaše dítě pro život.

Mnoho z nich vychází z montessori pedagogiky a paralelně alternativních typů vzdělávání scio. My je kombinujeme s klasickými metodami tak, aby vzdělávání žáků bylo co nejefektivnější.

Zobrazit více informací
naše škola