Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020-2021

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020-2021Zahájení nového školního roku proběhne 1.9.2020 od 8,00 předpokládáme do 9,00 hodin (podle podmínek) v učebně v přízemí budovy Základní školy Hrubčice.

PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY 1.9.2020 NEBUDE, TOTÉŽ PLATÍ VÝDEJE OBĚDŮ.

PO SKONČENÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU ŽÁCI ODCHÁZEJÍ DOMŮ.

S sebou přinesou zákonní zástupci prvňáčků potvrzený lékařský posudek ke vzdělávání, vyplněnou přihlášku do školní družiny(pokud ji ještě neodevzdali), přezůvky, tašku na věci, případně roušku(nevyžaduje se). Do budovy vstoupí pouze osoby bez příznaků virového infekčního onemocnění, bude zjištěno měřením teploty u vstupu do školy pověřeným pracovníkem. Ostatním osobám nebude vstup do budovy umožněn.

Žádáme zákonné zástupce i žáky, aby dodržovali základní hygienická doporučení v rámci prevence šíření onemocnění Covid 19 a umožnili nám tím zdárně zahájit a realizovat vzdělávání ve školním roce 2020-2021.

VSTUP DO ŠKOLY JE KVŮLI REKONSTRUKCI STŘECHY UMOŽNĚN POUZE BOČNÍM VCHODEM . ŽÁDÁME ŽÁKY I ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE, ABY DBALI ZVÝŠENÉ OPATRNOSTI A V BLÍZKOSTI ŠKOLY SE ZDRŽOVALI POUZE PO DOBU NEZBYTNĚ NUTNOU!

Děkujeme